Forum sojuszu Dark Side of the Moon

DSM


#1 04-01-2008 19:36:27

Magic

Gość

Magic

Może ja zacznę...

Imię: Piotr
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Żerków/Jarocin
Szkoła/praca: Liceum Ogólnokształcące, profil o rozszerzonej matematyce, chemii i fizyce
Kontakt: gg:6177707, ipman@poczta.fm
Kilka słów o sobie: Interesuję się "czarnym sportem", czyli żużlem, kibicując Sparcie Wrocław. Bardzo ważną rolę odgrywa u mnie muzyka, słucham wszelkich odmian rocka, metalu, bluesa czy jazzu. Nie dzierżę hiphopu i techna.
Przygoda z OGame i doświadczenie: Swoją przygodę z tą grą rozpocząłem dwa i pół roku temu. Poznałem ją przez brata, a wciągnęła mnie bardzo szybko. Zacząłem grać na universum 18, gdzie wraz z kolegami mieliśmy zamiar podbić całe uni. Niestety próba ta zakonczyła się fiaskiem, dlatego że dołączyłem do tego uni, kiedy do top100 wchodzili gracze z liczbą punktów przekraczającą kilkadziesiąt tysięcy. Jednak mimo to zdołałem się przedrzeć do top300, prowadząc własny sojusz - który przejąłem po bracie -, a mając na koncie Gwiazdę Śmierci i coś ponad 250 000 pkt, zakonczyłem grę z przyczyn osobistych. Grałem z przerwami niecały rok. Na OGame wróciłem dopiero teraz, gdyż mam łatwiejszy dostęp.

Może być taka informacja o sobie? Jakby co, to będę aktualizować.
Pytania - pisać.

Ps. Zapomniałem dodać, że czytam wiele książek, interesują mnie: fantastyka Tolkiena i nie tylko, horrory Kinga (między innymi), czy takie kryminały jak te spod pióra Agaty Christie. Oczywiście, czyta się też to, co wpadnie w ręce.

Ostatnio edytowany przez Magic (04-01-2008 22:47:58)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpieczątki gliwice kolce na gołębie gta