Forum sojuszu Dark Side of the Moon

DSM


#1 04-01-2008 22:21:44

axel_oka

Ekspert

Zarejestrowany: 02-01-2008
Posty: 18
Punktów :   

axel_oka

A ja jestem Krzysiek, mam 24 lata i jestem rodowitym raciborzaninem, aktualnie nadal mieszkam w Raciborzu, nad czym po dziś dzień nie wiem czy mam ubolewać czy bić w fanfary. Zakres moich zainteresowań jest dość szeroki, więc może ograniczę się do kilku, Głównie to:
1. Muzyka - nie wyobrażam sobie życia bez niej, wszyscy ludzie słuchają muzyki co doskonale potwierdza zwrot :" Jakiej słuchasz muzyki?" Czy ktoś kiedyś zadał wam pytanie :" Czy słuchasz muzyki?". Już Platon pisał o jej wielkim wpływie na kształtowanie się cech psychicznych jednostki a co za tym idzie idei światopoglądowym całych społeczeństw. Lubie śpiewać ( co nie znaczy, że mi to jakoś genialnie wychodzi), a także gram na gitarze i na harmonijce ustnej z równie opłakanym skutkiem co śpiewanie, no ale cóż - lubię to.
2. Sport - moją wielką miłością jest piłka nożna, od małego poświęcałem tej grze wiele czasu i wiele serca, niestety teraz brakuje na nią czasu i kompanów do gry. Pływanie - 5 lat trenowania po 2 godziny dziennie i pływam jak ta lala, gorzej z kondycją, ale to już wynik innego sportu - fajek i podnoszenia ciężarów (czyt. kufla).
3. Literatura - jestem wielkim fanem czytania książek o rozmaitej tematyce, pomijając w niej książki mające na celu wyciskanie łez - są po prostu rzenujące i tyle. Autorzy? Głównie Stephen King, Graham Masterton, Paolo Coelho, Clive Cussler, Dan Brown. Pomijam tu pozycje stricte naukowe, traktujące o socjologii, psychologii, parapsychologii, komunikacji i interakcji, historii sztuki, symboliki czy filozofii. W wolnych chwilach pisze wiersze, opowiadania, rozprawki filozoficzne itp. Pod tym adresem mozecie zobaczyc trudy mojej poetyckiej pracy : www.zacisze.webhost.pl : Autor : Axel
4. Kobiety - po prostu nie odnoszę się z jakimś wielkim entuzjazmem do kobiet, mam po prostu słabość do ich urody i cholernie bawi mnie rozpracowywanie ich psychiki, co wymaga niejednokrotnie głębokich przemyśleń i obrania stosunkowo skutecznej taktyki - każda jest inna, każda ma inne wymagania i każdej podoba się coś innego. Z resztą sami pewnie wiecie jak skomplikowane to stworzenia, a im bardziej skomplikowana tym większe wyzwanie, a i satysfakcja z osiągniętego celu współmierna do wysiłku.

To by było tyle.

Na co dzień studiuje sobie socjologię i pracuje jako murzyn.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttps://www.facebook.com/dietaiodchudzanie/ www.kingdog.pl drzwi